Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Żaluzje plisowane

  • montaż pliss umożliwia skuteczne przesłonięcie dowolnego fragmentu okna lub wnęki - sterowanie górną i dolną rynną
  • plisy dostosowane są do wszystkich rodzajów okien, również o nietypowych kształtach
  • mała powierzchnia przesłonięcia okna przy całkowicie podniesionej żaluzji
  • łatwy sposób czyszczenia produktu

 

Żaluzje plisowane dzięki różnorodności form i szerokiej gamie rozwiązań zapewniają możliwość zastosowania ich do wszystkich okien standardowych, dachowych, świetlików i ogrodów zimowych. Atrakcyjna kolekcja tkanin dekoracyjnych oraz zaciemniających pozwala dopasować żaluzję pod kątem funkcjonalnym.

Plisy najczęściej montujemy na skrzydłach okiennych bezpośrednio przy szybie , nie ograniczając jednocześnie możliwości swobodnego otwierania skrzydła okiennego , możliwy jest też montaż nawierzchniowy eliminujący prześwity boczne . W zależności od typu żaluzji istnieje możliwość otwierania ich zarówno z dołu do góry jak i z góry na dół, a także zastosowanie w jednej żaluzji dwóch materiałów o różnej przepuszczalności światła .

Do wyboru mamy różne sposoby obsługi żaluzji plisowanej : sterowanie uchwytami , sterowanie sznurkowe oraz napęd elektryczny . Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest typ z uchwytami przy którym należy przewidzieć dostęp do pełnej wysokości zasłanianej szyby ( często blat kuchenny utrudnia obsługę ).

Więszość tkanin do pliss łatwo poddaje się procesowi czyszczenia . Mogą być prane w słabym roztworze wody z płynem do prania w temperaturze około 30ºC .

Przejdź do katalogu


Projekt i wykonanie Gabiec.pl