Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

VELUX

 

 

 

Firma VELUX to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji okien dachowych.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów stworzyli produkty do osłony i dekoracji swoich okien.

Rolety dekoracyjne RHL (na haczykach) i RFL ( w prowadnicach) doskonale pasują do wszystkich pomieszczeń.Kontrolują ilośc wpadającego światła do pomieszczenia a także osłaniają okno przed widokiem z zewnątrz.

Rolety Zaciemniające DKL to gwarancja pełnego zaciemnienia o dowolnej porze dnia. Idealne do sypialni lub pokoju dziecięcego.Wykonane są z trójwarstwowej tkaniny ,która od zewnątrz odbija ciepło dzięki temu poprawia izolacyjność okna. 

Moskitiery ZIL to 100% ochrona przed owadami a także kontakt ze świaerzym powietrzem. Siateczka wykonana jest z włókna szklanego zaś górny kaseton i listwy z aluminium.Moskitiera zainstalowana jest na wnęce okiennej, pozostawiając możliwość swobodnego operowania oknem.

 

         

 

         Markizy MHL to skuteczny sposób do ochrony przed nagrzewaniem się poddasza. Dzięki swojej konstrukcji zatrzymują ciepło zanim przedostanie się przez szybę do wnętrza. Tkanina w formie siateczki z polichlorku winylu nie zasłania widoku za oknem oraz nie zaciemnia pomieszczeń.

      

Rolety zewnętrzne zapewniają kompleksową ochronę i gwarantują polepszenie komfortu termicznego na poddaszu. Dają efekt zaciemnienia , izolują przed stratami ciepła zimą i przed nagrzewaniem latem. Solidna konstrukcja rolety zapewnia jej trwałość na lata.

ZAPAMIĘTAJ:

  • redukcja temperatury latem nawet o 7 stopni C
  • poprawa izolacji zimą nawet o 27 %
  • całkowite zaciemnienie
  • efekt wyciszenia
  • poprawa bezpieczeństwa
  • dostępny w wersji manualnej, sterowanej elektrycznie lub zasilanej energią słoneczną.

 

Rolety plisowane FHL stworzą Twoje wnętrze eleganckim i delikatnym.Niezwykle dekoracyjne tkaniny , wykonane z wysokiej jakości poliestru z powłoką ułatwiającą czyszczenie.Aż 33 kolory tkanin.

 

Żaluzje PAL to połaczenie klasyki i nowoczesności.Odporne na wilgoć , dzięki czemu mozna je stosować w kuchniach i łazienkach.Wyposażone są w suwak dzieki któremu latwo można dostosować nachylenie listków do własnych potrzeb.

Projekt i wykonanie Gabiec.pl